REKLAMA
Znaleziono 3740 wyników
Galeria handlowa Stokrotkainwestycja
Pokaż inwestycję
Galeria handlowa Stokrotka
Świdnica
[Olsztyn] Stadion miejski i galeria handlowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Olsztyn] Stadion miejski i galeria handlowa
Olsztyn
Remont Dworca Głównego PKP i Galeria Katowickainwestycja
Pokaż inwestycję
Remont Dworca Głównego PKP i Galeria Katowicka
Katowice
[Zielona Góra] Galeria "Grafitt"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Zielona Góra] Galeria "Grafitt"
Zielona Góra
Galeria Północnainwestycja
Pokaż inwestycję
Galeria Północna
Warszawa, Światowida 17
[Jelenia Góra] Galeria Sudeckainwestycja
Pokaż inwestycję
[Jelenia Góra] Galeria Sudecka
Jelenia Góra, Zabobrze
Galeria Krakowskainwestycja
Pokaż inwestycję
Galeria Krakowska
Kraków, Śródmieście
całkowita powierzchnia
1015 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
10.00
[Łódź] Ośrodek Pediatryczny im. J. Korczaka (modernizacja)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Łódź] Ośrodek Pediatryczny im. J. Korczaka (modernizacja)
Łódź, Widzew
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Mosty Jagiellońskie (remont)
Wrocław, Śródmieście
Galeria Tomaszów w pełni skomercjalizowanaartykuł
Pokaż artykuł
Galeria Tomaszów w pełni skomercjalizowana
Kolejna galeria handlowa w Polsce w pełni wynajęta. Wraz z otwarciem pierwszej perfumerii Douglas w regionie w Galerii Tomaszów oraz podpisaniem umowy na przestrzeń wystawienniczą z autoryzowanym dealerem samochodowemu MK Centrum z Piotrkowa Trybunalskiego osiągnięto pełną komercjalizację obiektu.
Nowe przystanki w Kołobrzegu i Szczecinku zwiększą dostęp do koleiartykuł
Pokaż artykuł
Nowe przystanki w Kołobrzegu i Szczecinku zwiększą dostęp do kolei
Od 9 czerwca mieszkańcy Kołobrzegu i Szczecinka zyskają lepszy dostęp do kolei. W ramach Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025, wybudowaliśmy nowe przystanki: Kołobrzeg Amfiteatr, Kołobrzeg Ogrody oraz Szczecinek Bugno. Efektem inwestycji będą wygodniejsze podróże pociągiem w kierunku Szczecina, Koszalina, Białogardu i Piły.
Nowe przystanki na linii Kielce – Busko-Zdrój ułatwią podróże w województwie świętokrzyskimartykuł
Pokaż artykuł
Nowe przystanki na linii Kielce – Busko-Zdrój ułatwią podróże w województwie świętokrzyskim
W niedzielę 9 czerwca pierwsze pociągi zatrzymają się przy nowych peronach w Nidzie i Stawianach Pińczowskich. Do dyspozycji podróżnych oddamy nowoczesne obiekty, dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej możliwości poruszania się. To kolejne przystanki w regionie wybudowane dzięki „Rządowemu programowi budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
Coraz bliżej parkingu przy stacji w Tomaszowie Mazowieckimartykuł
Pokaż artykuł
Coraz bliżej parkingu przy stacji w Tomaszowie Mazowieckim
Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego zyskają nowy parking przy stacji. Ogłosiliśmy przetarg na zaprojektowanie i budowę 88 nowych miejsc dla samochodów. Parking oddamy do użytku w 2025 roku. Środki na sfinansowanie inwestycji pochodzą z „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
W Krakowie wydano pozwolenia na budowę dwóch nowych przystanków kolejowychartykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie wydano pozwolenia na budowę dwóch nowych przystanków kolejowych
PKP Polskie Linie Kolejowe SA uzyskały pozwolenia na budowę nowych przystanków kolejowych w Krakowie. To ważny krok do realizacji inwestycji w sąsiedztwie os. Piastów i Kościelnik. Projekty są realizowane w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
Parking przy stacji w Tomaszowie Mazowieckim ułatwi łączenie podróżyartykuł
Pokaż artykuł
Parking przy stacji w Tomaszowie Mazowieckim ułatwi łączenie podróży
Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego zyskają możliwość wygodnej przesiadki z samochodów do pociągów. Przy stacji kolejowej PKP PLK S.A. wybuduje 88 nowych miejsc dla samochodów. Dziś podpisana została umowa na budowę parkingu. Środki na inwestycję pochodzą z „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
Koszalin: od 1 września wsiądziemy do pociągów z nowych przystanków [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Koszalin: od 1 września wsiądziemy do pociągów z nowych przystanków [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy Koszalina od 1 września zyskają lepszy dostęp do kolei. W ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”, PKP PLK S.A. wybudowały nowe przystanki: Koszalin Politechnika oraz Koszalin Wschodni. Efektem inwestycji będą wygodniejsze podróże pociągiem w kierunku Szczecina, Kołobrzegu, Słupska i Białogardu.
W Koluszkach podróżni wygodniej przesiądą się do pociągówartykuł
Pokaż artykuł
W Koluszkach podróżni wygodniej przesiądą się do pociągów
Mieszkańcy Koluszek zyskają lepsze możliwości codziennych dojazdów w stronę Łodzi, Warszawy, Częstochowy i Radomia. W sąsiedztwie stacji kolejowej rozpoczęła się budowa parkingu, który umożliwi wygodne łączenie podróży autem i koleją. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021 – 2025”. Wartość prac wynosi 1,53 mln zł.
Galeria City Point w Tychach została wystawiona na sprzedażartykuł
Pokaż artykuł
Galeria City Point w Tychach została wystawiona na sprzedaż
Kolejny duży obiekt handlowy w Polsce został wystawiony na sprzedaż. Tym razem jest to Galeria City Point w Tychach. Powodem takiej decyzji była upadłość spółki CP Tychy, dotychczasowego właściciela obiektu handlowego, położonego przy al. Jana Pawła II 16, w centrum tego ponad 124-tysięcznego miasta, w województwie śląskim.
[Białystok] Modernizacja 27 węzłów cieplnychartykuł
Pokaż artykuł
[Białystok] Modernizacja 27 węzłów cieplnych
MPEC w Białymstoku, w ramach modernizacji węzłów cieplnych zaplanował w 2013 r. przeprowadzenie wymi...
Rusza modernizacja Elektrowni Wodnej Gubinartykuł
Pokaż artykuł
Rusza modernizacja Elektrowni Wodnej Gubin
PGE Energia Odnawialna z Grupy PGE podpisała umowę na modernizację Elektrowni Wodnej Gubin. Do końca marca 2024 r. w obiekcie wymienione zostaną m.in. dwa hydrozespoły, a trzeci przejdzie kapitalny remont. Dzięki tej inwestycji Elektrownia Wodna Gubin będzie mogła bezawaryjnie pracować przez kolejne 40 lat, zwiększając swoje możliwości produkcyjne o 10 proc. z obecnych 3634 MWh do ok. 4000 MWh. Pozwoli to zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną ok. 2000 gospodarstw domowych.
REKLAMA